Please update your browser!

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

AutoRiga

Uzticams lietotu automašīnu tirgotājs

NOPIRKT AUTO INTERNETĀ

Kā tas strādā?

  • 1Izvēlies auto
  • 2Aizpildi pieteikumu
  • 3Saņem bildes un video
  • 4Apstiprini
  • 5Saņem auto mājās

Liela izvēle

Izvēlies no vairāk kā 200 automašīnām

Viss attālināti

Dokumentu un finansējuma
noformēšana neizejot no mājām

Piegāde mājās

Piegādājam auto uz mājām 48 stundu laikā

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Aizpildi pieteikumu

Aizpildot pieteikumu mūsu speciālists ar Jums sazināsies, lai noskaidrotu Jums izdevīgākās finansēšanas iespējas, ja finansējums Jums būs nepieciešams. Atceraties, ka pieteikuma aizpildīšana Jums neuzliek nekādas saistības, tikai dod Jums ieskatu uzzinot savas iespējas auto iegādei.

Pilna auto atskaite

Noskaidojot pēc Jūsu vēlmēm atbilstošāko auto pēc neilga brīža saņemsiet detalizētu auto aprakstu, papildus bildes, video materiālu un tehniskās puses atskaiti. Mūsu speciālisti sagatavos Jums pilnu auto atskaiti, lai nepalaistu neko garām. Arī auto defektus, ja tādi ir, tie arī tiks norādīti auto atskaitē.

Kvalitāte un garantija

Mēs atbildam par saviem auto. Tieši tādēļ mūsu auto ir pieejama auto garantija līdz pat 3 mēnešiem vai 3000 nobrauktajiem kilometriem. Mūsu auto tiek pārbaudīti pirms tie nonāk tirdzniecībā, līdz ar to mēs spējam garantēt auto tehnisko stāvokli arī vecāka gada gājuma auto un garākos termiņos nekā citur tas ir iespējams.

7 dienas pārdomāt

Jums ir iespēja 7 dienu laikā pēc auto saņemšanas pārdomāt un izvēlēties kādu citu transportlīdzekli. Jā, tik vienkārši, 7 dienu laikā, ja šis auto Jūs nebūs apmierinājis vai būs vēlme pēc lielāka, mazāka, jaudīgāka, ekonomiskāka auto to droši varēsiet samainīt pret citu. Tieši tik vienkārši.

Atlaide - 1000EUR
Atlaide - 500EUR
Atlaide - 300EUR
Atlaide - 100 EUR
OCTA 12 Mēn.
OCTA 6 Mēn.
Slepenā dāvana
Atlaide - 400EUR
Pilna bāka
CSDD izdevumi
Atlaide - 100 EUR
KASKO 6 Mēn.
Saņem savu dāvanu iegādājoties auto pie mums!

Ievadiet e-pastu un telefona numuru un grieziet ratu!